Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RGC0402FTD49K9
Permintaan Quote
Melayu
3184917Image RGC0402FTD49K9.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0402FTD49K9
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RGC0402FTD49K9
  • Penerangan
    RES 49.9K OHM 1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    49.9 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    RGC 1/16S T1 49.9K 1% R