Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RGC0805DTC1K37
Permintaan Quote
Melayu
4802509Image RGC0805DTC1K37.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805DTC1K37
  • Nombor Bahagian
    RGC0805DTC1K37
  • Penerangan
    RES 1.37K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    1.37 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    RGC 1/10 T2 1.37K 0.5% R