Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RGC0805FTC154K
Permintaan Quote
Melayu
5793682Image RGC0805FTC154K.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC154K
  • Nombor Bahagian
    RGC0805FTC154K
  • Penerangan
    RES 154K OHM 1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    154 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    RGC 1/10 T2 154K 1% R