Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RGC1206DTC48K7
Permintaan Quote
Melayu
2602617Image RGC1206DTC48K7.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206DTC48K7
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RGC1206DTC48K7
  • Penerangan
    RES 48.7K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    48.7 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RGC 1/8 T2 48.7K 0.5% R