Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RGC1206FTC1K82
Permintaan Quote
Melayu
6498243Image RGC1206FTC1K82.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTC1K82
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RGC1206FTC1K82
  • Penerangan
    RES 1.82K OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Siri
    RGC
  • Mod panel
    1.82 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RGC 1/8 T2 1.82K 1% R