Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RHC2512FT267R
Permintaan Quote
Melayu
4328396Image RHC2512FT267R.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT267R
  • Nombor Bahagian
    RHC2512FT267R
  • Penerangan
    RES 267 OHM 1% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    267 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    RHC 2512 267 1% R
    RHC2512267FR
    RHC2512267FR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    267 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film