Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RHC2512FT29R4
Permintaan Quote
Melayu
3102232Image RHC2512FT29R4.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT29R4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RHC2512FT29R4
  • Penerangan
    RES 29.4 OHM 1% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Siri
    RHC
  • Mod panel
    29.4 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    RHC 2512 29.4 1% R
    RHC251229.4FR
    RHC251229.4FR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    29.4 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film