Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RHC2512FT3R60
Permintaan Quote
Melayu
4173916Image RHC2512FT3R60.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT3R60
  • Nombor Bahagian
    RHC2512FT3R60
  • Penerangan
    RES 3.6 OHM 1% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    3.6 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    RHC 2512 3.6 1% R
    RHC25123.6FR
    RHC25123.6FR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    3.6 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film