Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0201JG10K0
Permintaan Quote
Melayu
4561753Image RMCF0201JG10K0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JG10K0
  • Nombor Bahagian
    RMCF0201JG10K0
  • Penerangan
    RES 10K OHM 5% 1/20W 0201
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0201
  • Saiz / Dimensi
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Mod panel
    10 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.05W, 1/20W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    0201 (0603 Metric)
  • Nama lain
    RMCF0201JG10K0CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.010" (0.26mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    10 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film