Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0201JT5K10
Permintaan Quote
Melayu
5564660Image RMCF0201JT5K10.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT5K10
  • Nombor Bahagian
    RMCF0201JT5K10
  • Penerangan
    RES 5.1K OHM 5% 1/20W 0201
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0201
  • Saiz / Dimensi
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Mod panel
    5.1 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.05W, 1/20W
  • Pakej / Kes
    0201 (0603 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/20 5.1K 5% R