Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0402FT105R
Permintaan Quote
Melayu
1913705Image RMCF0402FT105R.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT105R
  • Nombor Bahagian
    RMCF0402FT105R
  • Penerangan
    RES 105 OHM 1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    105 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    RMCF 1/16S 105 1% R