Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0402FT30K0
Permintaan Quote
Melayu
1268907Image RMCF0402FT30K0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT30K0
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0402FT30K0
  • Penerangan
    RES 30K OHM 1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    30 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    RMCF0402FT30K0-ND
    RMCF0402FT30K0TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    30 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film