Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0402FT392R
Permintaan Quote
Melayu
4656050Image RMCF0402FT392R.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0402FT392R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RMCF0402FT392R
  • Penerangan
    RES SMD 392 OHM 1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.063W, 1/16W
  • Voltan - Breakdown
    0402
  • Ketebalan (Max)
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Siri
    RMCF
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    RMCF 1/16S 392 1% R