Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0402FT42K2
Permintaan Quote
Melayu
2064092Image RMCF0402FT42K2.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT42K2
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0402FT42K2
  • Penerangan
    RES 42.2K OHM 1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    42.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/16S 42.2K 1% R