Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0402FT60R4
Permintaan Quote
Melayu
2802958Image RMCF0402FT60R4.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT60R4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RMCF0402FT60R4
  • Penerangan
    RES 60.4 OHM 1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    60.4 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RMCF 1/16S 60.4 1% R