Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0402FTR931
Permintaan Quote
Melayu
2527005Image RMCF0402FTR931.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FTR931
  • Nombor Bahagian
    RMCF0402FTR931
  • Penerangan
    RES 0.931 OHM 1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    931 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    RMCF0402FTR931DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    931 mOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film