Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0402JT5M60
Permintaan Quote
Melayu
6113800Image RMCF0402JT5M60.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT5M60
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0402JT5M60
  • Penerangan
    RES 5.6M OHM 5% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    5.6 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    RMCF0402JT5M60-ND
    RMCF0402JT5M60TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    5.6 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film