Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0402JT6R80
Permintaan Quote
Melayu
6480781Image RMCF0402JT6R80.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT6R80
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RMCF0402JT6R80
  • Penerangan
    RES 6.8 OHM 5% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    6.8 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RMC 1/16S 6.8 5% R