Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0603FG12K4
Permintaan Quote
Melayu
6615670Image RMCF0603FG12K4.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG12K4
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0603FG12K4
  • Penerangan
    RES 12.4K OHM 1% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    12.4 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/16 12.4K 1% G