Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0603FG274R
Permintaan Quote
Melayu
2852275Image RMCF0603FG274R.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG274R
  • Nombor Bahagian
    RMCF0603FG274R
  • Penerangan
    RES 274 OHM 1% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    274 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
    RMCF0603FG274RCT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    274 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film