Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0603FT2K70
Permintaan Quote
Melayu
2684730Image RMCF0603FT2K70.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0603FT2K70
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RMCF0603FT2K70
  • Penerangan
    RES SMD 2.7K OHM 1% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.1W, 1/10W
  • Voltan - Breakdown
    0603
  • Ketebalan (Max)
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)