Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0603JT200K
Permintaan Quote
Melayu
5225008Image RMCF0603JT200K.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JT200K
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0603JT200K
  • Penerangan
    RES 200K OHM 5% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    200 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W