Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0603JT4R70
Permintaan Quote
Melayu
2622686Image RMCF0603JT4R70.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JT4R70
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0603JT4R70
  • Penerangan
    RES 4.7 OHM 5% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    4.7 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    RMCF0603JT4R70DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    4.7 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film