Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0805FG4K12
Permintaan Quote
Melayu
1711911Image RMCF0805FG4K12.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FG4K12
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0805FG4K12
  • Penerangan
    RES 4.12K OHM 1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    4.12 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/10 4.12K 1% G