Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0805FG9K31
Permintaan Quote
Melayu
4730924Image RMCF0805FG9K31.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0805FG9K31
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0805FG9K31
  • Penerangan
    RES SMD 9.31K OHM 1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.125W, 1/8W
  • Voltan - Breakdown
    0805
  • Ketebalan (Max)
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    RMCF
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/10 9.31K 1% G