Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0805FT1K82
Permintaan Quote
Melayu
5933487Image RMCF0805FT1K82.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT1K82
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0805FT1K82
  • Penerangan
    RES 1.82K OHM 1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    1.82 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W