Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0805FT53R6
Permintaan Quote
Melayu
2511343Image RMCF0805FT53R6.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT53R6
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0805FT53R6
  • Penerangan
    RES 53.6 OHM 1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    53.6 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    RMCF0805FT53R6CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    53.6 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film