Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0805FT91K0
Permintaan Quote
Melayu
454039Image RMCF0805FT91K0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT91K0
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0805FT91K0
  • Penerangan
    RES 91K OHM 1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    91 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RMC 1/10 91K 1% R