Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0805JT270K
Permintaan Quote
Melayu
3625461Image RMCF0805JT270K.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT270K
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0805JT270K
  • Penerangan
    RES 270K OHM 5% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    RMCF
  • Mod panel
    270 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W