Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0805JT39K0
Permintaan Quote
Melayu
2886684Image RMCF0805JT39K0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT39K0
  • Nombor Bahagian
    RMCF0805JT39K0
  • Penerangan
    RES 39K OHM 5% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    39 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W