Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0805JT56K0
Permintaan Quote
Melayu
754946Image RMCF0805JT56K0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT56K0
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0805JT56K0
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    56 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W