Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206FG4M75
Permintaan Quote
Melayu
3224462Image RMCF1206FG4M75.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG4M75
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206FG4M75
  • Penerangan
    RES 4.75M OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    4.75 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RMCF 1/8 4.75M 1% G