Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206FG5K23
Permintaan Quote
Melayu
1211570Image RMCF1206FG5K23.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG5K23
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206FG5K23
  • Penerangan
    RES 5.23K OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    5.23 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/8 5.23K 1% G