Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206FT27K4
Permintaan Quote
Melayu
3329001Image RMCF1206FT27K4.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT27K4
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206FT27K4
  • Penerangan
    RES 27.4K OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    27.4 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W