Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206FT2R94
Permintaan Quote
Melayu
1742556Image RMCF1206FT2R94.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT2R94
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206FT2R94
  • Penerangan
    RES 2.94 OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    2.94 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.94 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film