Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206JG120R
Permintaan Quote
Melayu
2957011Image RMCF1206JG120R.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JG120R
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206JG120R
  • Penerangan
    RES 120 OHM 5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    120 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    RMC 1/8 120 5% G