Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206JG300R
Permintaan Quote
Melayu
5175660Image RMCF1206JG300R.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JG300R
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206JG300R
  • Penerangan
    RES 300 OHM 5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    300 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/8 300 5% G