Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206JG3K90
Permintaan Quote
Melayu
3319115Image RMCF1206JG3K90.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JG3K90
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206JG3K90
  • Penerangan
    RES 3.9K OHM 5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    3.9 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/8 3.9K 5% G