Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206JT39R0
Permintaan Quote
Melayu
3151941Image RMCF1206JT39R0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JT39R0
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206JT39R0
  • Penerangan
    RES 39 OHM 5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    39 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W