Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206JT6R80
Permintaan Quote
Melayu
5588012Image RMCF1206JT6R80.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JT6R80
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206JT6R80
  • Penerangan
    RES 6.8 OHM 5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    6.8 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/8 6.8 5% R