Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206JTR500
Permintaan Quote
Melayu
1299980Image RMCF1206JTR500.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JTR500
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206JTR500
  • Penerangan
    RES 0.5 OHM 5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    RMCF
  • Mod panel
    500 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/8 0.5 5% R