Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210FT24K3
Permintaan Quote
Melayu
57073Image RMCF1210FT24K3.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT24K3
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210FT24K3
  • Penerangan
    RES SMD 24.3K OHM 1% 1/3W 1210
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.333W, 1/3W
  • Voltan - Breakdown
    1210
  • Ketebalan (Max)
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    RMCF
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    1210 (3225 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/4 24.3K 1% R