Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210FT2R26
Permintaan Quote
Melayu
6841119Image RMCF1210FT2R26.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT2R26
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210FT2R26
  • Penerangan
    RES 2.26 OHM 1% 1/2W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    2.26 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.26 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film