Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210FT750R
Permintaan Quote
Melayu
3797155Image RMCF1210FT750R.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT750R
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210FT750R
  • Penerangan
    RES 750 OHM 1% 1/2W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    750 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
    1210 (3225 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/4 750 1% R