Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210JT8R20
Permintaan Quote
Melayu
2336187Image RMCF1210JT8R20.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT8R20
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210JT8R20
  • Penerangan
    RES 8.2 OHM 5% 1/2W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    8.2 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Nama lain
    RMCF 1/4 8.2 5% R