Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210JTR220
Permintaan Quote
Melayu
1843815Image RMCF1210JTR220.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JTR220
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210JTR220
  • Penerangan
    RES 0.22 OHM 5% 1/2W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    220 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
    1210 (3225 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/4 0.22 5% R