Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2010FT27R0
Permintaan Quote
Melayu
3305738Image RMCF2010FT27R0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT27R0
  • Nombor Bahagian
    RMCF2010FT27R0
  • Penerangan
    RES 27 OHM 1% 3/4W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    27 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    27 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film