Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2010FT29R4
Permintaan Quote
Melayu
1395367Image RMCF2010FT29R4.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT29R4
  • Nombor Bahagian
    RMCF2010FT29R4
  • Penerangan
    RES 29.4 OHM 1% 3/4W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    29.4 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/2 29.4 1% R