Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2010JT110K
Permintaan Quote
Melayu
6573862Image RMCF2010JT110K.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT110K
  • Nombor Bahagian
    RMCF2010JT110K
  • Penerangan
    RES 110K OHM 5% 3/4W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    110 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Nama lain
    RMC 1/2 110K 5% R