Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2010JTR200
Permintaan Quote
Melayu
3753250Image RMCF2010JTR200.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JTR200
  • Nombor Bahagian
    RMCF2010JTR200
  • Penerangan
    RES 0.2 OHM 5% 3/4W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    200 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Nama lain
    RMCF 1/2 0.2 5% R